Tule tööle

Kadrioru Montessori Kool avab oma esimese kooliklassi juba käesoleva aasta sügisel. Kooli asukohaks saab olema Tallinna kesklinn, Kadrioru piirkond.

Montessori kooliklass on liitklass, kus tegutsevad koos 6–12-aastased lapsed. Klassis on ettevalmistatud keskkond, mis toetab lapse iseseisvat õppimist ja uurimist. Klassis töötab Montessori õpetaja ehk juhendaja, kes on väljaõppinud meetodit rakendama, tunneb selle vanuserühma iseloomuomadusi ja vajadusi ning oskab toetada igat last individuaalselt tema õpiteel. Kadrioru Montessori Kooli õpetajaks saab olema Riina Must (AMI 6-12).

Hetkel on meie koolipere õpetajad leitud. Küll aga ootame endast märku andma vabatahtlikke kaasteelisi ja huviringide juhendajaid, kes sooviksid meiega koos luua lastele inspireerivat koolikogemust.

Kui tunned, et sooviksid meiega koostööd teha, siis võta kindlasti ühendust info@kadriorumontessorikool.ee

Kui on täpsustavaid küsimusi, helista julgelt ja räägime lähemalt:

Monika Kallaste +372 5290139