Koostööpartnerid

Kadrioru Montessori Kool on Rocca al Mare Kooli Montessori Kooli õppekoht Kadriorus.  Kooli igapäevast toimimist korraldab Kadrioru Montessori Kool MTÜ.

Kadrioru Montessori Kool on loodud tihedas koostöös mitmete organisatsioonide poolt. Täname, et olete teinud meie unistused võimalikuks!

Montessori Kool MTÜ

Rocca al Mare Kool

Edendades Montessori Haridust MTÜ

Eesti Montessori Ühing

Eesti Montessori Instituut

Taibutera OÜ

montessori-kool-logo-taustata

Meie pikaaegseks eesmärgiks on muuta Eesti haridusmaastikku, pakkudes mudelit, mis ühildub riikliku haridussüsteemiga. Enam kui 100 aastat vana Montessori meetodi uuendusmeelsus ja edu seisneb iseseisva õppimise ja individuaalse arengu toetamises. See toetab laste loomulikku uudishimu ja soodustab põhjalikku teadmiste omandamist, arendades ühtlasi ka sotsiaalseid ja emotsionaalseid oskusi. Montessori meetod on kasutusel rohkem kui sajas riigis, sh Lääne-Euroopa riikides.

Selleks otsime strateegilist mentorit/partnerit kellega koos arendada skaleeritav haridusmudel, millest on kasu Eesti koolisüsteemi valupunktide lahendamisel laiemalt.

Kui Sul on nõuandeid, kogemusi ja kontakte, mis aitaksid meid sellel teekonnal, siis võta meiega ühendust!

koostoo-montessori-kool