Õpi Montessori juhendajaks! Stipendiumikonkurss juhendajaõppe koolitusele

Kadrioru Montessori Kool pakub stipendiumit sel sügisel Eestis algaval AMI 6–12 juhendajakoolitusel osalemiseks särasilmsele inimesele, kes koolituse läbimise järgselt asub tööle Kadrioru Montessori Koolis.
Tööd on võimalik alustada juba õpingute ajal (2025.a. sügisest) või pärast koolituse lõpetamist (2026.a. sügisel).

AMI 6–12 juhendajakoolitus valmistab ette õpetajatööks I–II kooliastmes (6–12-aastaste lastega).
Koolitus toimub moodulitena kahe aasta jooksul: 23.09.2024 – 19.06.2026.

Stipendiumile kandideerimiseks on vajalik kõrgharidus (magistrikraad) ja õpetajakutse (võib olla omandamisel).

Loe lähemalt koolituse sisu ja toimumisaegade kohta: AMI 6-12 juhendajakoolitus Eestis.

Võta meiega ühendust ja uuri lähemalt!

Tutvu koolituse täpsema ajakavaga ja nõuetega õppijale.

Kandideerimiseks saada oma CV ja kuni 1 lk motivatsioonikiri “Miks ma soovin osaleda juhendajakoolitusel?”

Tähtaeg: 09.09.2024

Kontakt:
info@kadriorumontessorikool.ee
tel: 5290139 (Monika Kallaste)

Ootame Sinuga tutvumist!